KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13474063
nr 1347 4063
Hans Johnfors
(f. 1941), Sverige
Färgetsning, Signerad, daterad 1991, numrerad 12/9. Motivet: ca 48x39 cm
Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:43:54
13/9 20:40:55